Jaką Szkołę Jazdy Polecacie we Wrocławiu WpF Medinova : Blog
 

Serdecznie dziękujemy za to, że we Wrocławiu Polecacie Szkołę Jazdy Autko i bardzo dziękujemy za tak pozytywne oceny.

Będziemy starać się jeszcze bardziej. Nam nie jest obojętne jak nauczysz się jeździ.

AUTKO to Twoja Szkoła jazdy

dodaj opinie o nauce jazdy AutkoDodaj swoją opinię

Wszystkie opinie o szkole jazdy Autko w naszej Księdze Gości

strona 1 : 2 : 3 : 4 : 5 : 6 : 7 : 8 : 9 : 10 : 11 : 12 : 13 : 14 : 15 : 16 : 17 : 18 : 19 : 20 : 21 :Oto jego treść:
Dodał: Rafał
Data: 2011-02-18 09:21:06
Treść:
---------------------
Po serii niezdanych egzaminów trafiłem do \'Autka\' i dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu przygotowaniu, w końcu zdałem!
-----------------------


Oto jego treść:Oto jego treść: Dodał: Patrycja
Data: 2011-02-14 17:11:36
Treść:
---------------------
Dnia 9.02.11r. po 30 godzinach męczarni Sebastiana ze mną, otrzymałam arkusz z napisem: wynik egzaminu pozytywny.
Dzieki jego anielskiej cierpliwosci, zaangażowaniu i wierze w moje mozliwosci, udało mi się zdać za pierwszym razem!
Szczegolnie polecam Sebe, jazda z nim to czysta przyjemność ! : )
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Marta
email: marta-flondro1@wp.pl
Strona: GG: IP: 188.33.69.18 Data: 2011-02-09 17:07:07
Treść:
---------------------
Witam serdecznie. Piszę tu głównie, by podzielić się moim zachwytem nad szkołą, ale przede wszystkim nad instruktorem SEBASTIANEM! Jest to młody, aczkolwiek nieprawdopodobnie sympatyczny, cierpliwy, miły, rzeczowy instruktor pod którego \"skrzydłami\" wiele się nauczyłam, a kolejne lekcje były dla mnie czystą przyjemnością, a nie przykrą powinnością jak to bywało w poprzednim ośrodku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za cały trud włożony w nauczenie mnie - pirata drogowego - poprawnego zachowania na drodze. Z pełną odpowiedzialnością polecam go przyszłym zdającym, a jemu samemu życzę pasma nieustających sukcesów i tej samej, pogodnej osobowości!
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Gabriela Anita Walczak
email: cikita666@o2.pl
Data: 2011-02-09 14:06:06
Treść:
---------------------
Dzisiaj nastąpił przełom :) tak ... tak zaliczyłam egzamin !!! I tutaj ukłon w kierunku AUTKA.
A dlaczego? bo:

- dostałam fajnego młodego instruktora, który nauczył mnie nie tylko jak \"prostować kierownicę\" , jak cofać do tyłu :) jak odróżniać strony ( a było ciężko) ale jak skupić się tylko i wyłącznie na drodze oraz jak pokonać egzaminatorów w Wordzie :) a raczej stres wywołany ich widokiem :)
- nigdy nie miałam problemów z ułożeniem grafiku :)
- setki razy mogłam zadawać nawet te same pytania ( a były czasem głupie ) i automatycznie na nie otrzymywałam odpowiedź :)
- miałam stały kontakt ze swoim instruktorem :)
- zawsze wiedziałam, że mogę polegać na swoim instruktorze nawet 5 minut przed egzaminem :) TO MI NA PEWNO POMOGŁO!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Podsumowując:
Tomku,

zawsze będę Ciebie podziwiać za cierpliwość :) za tolerowanie mojego narzekania.... narzekania.... narzekania... narzekania... marudzenia.... marudzenia.... marudzenia... na przepisy :) tolerowanie łaciny :) i za to, że na 28h mojej okropnej jazdy :) nadal mogłam być Twoją uczennicą ... Mistrzu :)

Kochani... jeśli zamierzacie iść do jakieś szkoły to... zamiast słowa \"jakieś\" postawcie na fajną atmosferę, cierpliwość instruktorów , umiejętne przekazywanie wiedzy, elastyczne godziny kursu ... bo to jest ważne... jeśli chodzi o kasę ? hmmm... dzisiaj jest jutro jej nie ma, tak więc tym się nie kierujcie :P nawet jak będziecie się kierować ... kurs jest w cenie dostępnej dla każdego :)
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Marta Jachym
Data: 2011-01-25 21:21:03
Treść:
---------------------
Polecam wszystkim nauke jazdy w \"Autku\".
Kilkadziesiąt godzin wyjeżdzonych z panem Bogdanem Koniecznym było czystą przyjemnością! Nauczyłam się jeździć w przemiłej atmosferze, bez stresu, na zajęcia chodziłam bardzo chętnie. Pan Bogdan jest człowiekiem bardzo cierpliwym, znającym doskonałe metody nauczania. Każdemu życzę takiego instruktora, dzięki któremu jazda samochodem będzie dla nas frajdą.
Mimo, że oczywiście bardzo cieszę się ze zdanego egzaminu, przykro było mi pomyśleć, że etap jazd już za mną - wspominam ten czas naprawdę miło!
Życzę wszystkim powodzenia!
-----------------------


Dodał: Monika Ł.
email: vanilia7@onet.eu
Data: 2011-01-23 22:15:59
Treść:
---------------------
Gorąco polecam Autko. Sami przyjaźni i mili ludzie. Choć jako studentka miłośniczką wykładów nie jestem,to na zajęcia z Panem Leszkiem chodziłam z przyjemnością:)A co do zajęć praktycznych to podziękowania dla Pana Mirka za ogromną cierpliwość,wsparcie i nie odpuszczanie nawet w chwilach słabości:)Podchodząc do egzaminu wiedziałam,że jestem gotowa żeby go zdać. I nie myliłam się.
Dziś jestem szczęśliwym kierowcą.
Także Panie Mirku jeszcze raz dziękuje i życzę powodzenia wszystkim kandydatom. -----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Grzegorz
email: desio305@op.pl
Data: 2011-01-22 17:07:46
Treść:
---------------------
Witam! Gorąco polecam wszystkim Autko. Profesjonalna nauka i bardzo dobra atmosfera. Dziękuję Panu Leszkowi za bardzo ciekawe wykłady teoretyczne oraz Panu Tomaszowi Gałczyńskiemu za profesjonalną naukę jazdy i bardzo, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego.
Dzięki Autku egzamin w WORDZIE były dla mnie krótkim epizodem potwierdzonym bęzbłedną jazdą egzaminacyjną na mieście i zdanym egzaminem. :]
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Renata
Data: 2011-01-18 21:30:15
Treść:
---------------------
Witam, do Autka trafiłam po trzech niezdanych egzaminach, do których przygotowywałam sie w innej szkole. Jazdy doszkalające z p. Tomkiem Marczakiem okazały się strzałem w dziesiątkę-dziś zdałam egzamin praktyczny!:). Panie Tomku dziękuję za pozytywną motywację, za parkowanie, zawracanie i inne manewry, za cierpliwość i sumienność.
Pozdrawiam!
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Kasia
email: kasia_sleczka@wp.pl
Data: 2011-01-17 20:27:50
Treść:
---------------------
W mojej \"karierze\" nauki na prawko przerobiłam tylu instruktorów i ośrodków,że trudno mi ich już policzyć. Zaczynając od pana, który namiętnie nazywał mnie żabką i patrzył głęboko w ooczy, aż po panią instruktor, która wprowadzała taki terror, że bałam się zmienić bieg...
Dopiero w AUTKU trafiłam na porządnych instruktorów, którzy wykazują się dużą cierpliwością i umiejętnością przekazania wiedzy w bardzo przyjemnej atmosferze. Ogromne podziękowania dla SEBASTIANA KOCIKA (kiedyś postawią Ci pomnik;) NIE SZUKAJCIE INNEJ SZKOŁY TA JEST NAJLEPSZA!!
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Bartek
Data: Data: 2011-01-16 15:36:14
Treść:
---------------------
Witam! Przygodę z AUTKO zawsze będę dobrze wspominać. Pierwszym etapem szkolenia byly wykłady pana Leszka które były naprawdę interesujące i wiele możabyło z nich wynieść. Wykłady kończą się testem teorytycznym, takim jak w WORD-zie. Każdy kto uważnie słuchał wykładowcy powinien je przejśc bez problemu. Kolejnym etapem były tzw. jazdy. Wybrałem sobie instruktora pana Roberta Wierusa gdyż słyszałem iż jest znakomitym nauczycielem, tak też było. Przez 31 godzin nauczył mnie jak poprawnie jezdzić na polskich drogach, ,jak zachować się w każdej sytuacji a co najważniejsze - myślenia na drodze i ograniczonego zaufania do kierowców. Początki były trudne , bo nigdy wcześniej nie jezdziłem. Z biegiem czasu wszystkie zadania stawały się dla mnie coraz łatwiejsze aż po 30 godzinie usłyszałem od pana Roberta, że zdałem egzamin wewnętrzny i dumnym krokiem poszedłem zapisać się na egzmain w WORD -zie. Egzamin praktyczny podobnie jak teorytyczny okazał sie łatwizną.
Jeżeli ktoś chce się naprawdę nauczyć jedzić to wybór szłoby jazdy AUTKO jest najlepszym wyborem z możliwych.
SERDECZNIE POLECAM i Pozdrawiam :)
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Anka
Data: 2011-01-14 17:19:10
Treść:
---------------------
\"Widać, że miała Pani dobrego instruktora. Proszę mu przekazać, że Pani jazda bardzo mi się podobała\"-to słowa egzaminatora po zakończonym egzaminie. SEBA-jesteś wielki! :) Instruktor Sebastian Kocik powinien dostać medal za anielską cierpliwość, profesjonalne podejście do sprawy oraz mobilizację i wiarę w swoich kursantów.
Dzięki za wszystko!:)
Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwośći którą szkołę jazdy wybrać odpowiadam bez zastanowienia: AUTKO!
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Marta
Data: 2011-01-13 21:15:45
Treść:
---------------------
Witam wszystkich zainteresowanych :) Od wczoraj jestem kierowcą, :)) absolwentką szkoły Autko.To najlepsza szkoła we Wrocławiu.Polecam ją z czystym sumieniem każdemu, kto chciałby rozpocząć naukę jazdy.Korzystając z okazji chciałabym bardzo podziękowac Panu Robertowi za to,że nauczył mnie wszystkiego od podstaw.Wprowadził w tajniki doświadczonego kierowcy :)Z całego serca dziękuję Panu Mirkowi Kucharskiemu za to,że z wielkim poświęceniem i oddaniem potrafił wyszlifować we mnie to wszystko co było dla mnie trudne i niejasne :)Pozwolił mi uwierzyć we własne możliwości i dzięki niemu zdałam egzamin za 2 podejściem :)))))))hurrrra Jest najlepszym instruktorem jakiego znam.Polecam z czystym sumieniem.Mam nadzieję,że za 16 lat moja córka też będzie mogła doswiadczyć przyjemności jaką jest nauka z nim :)
Dziekuję z całego serca.
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Aga
Data: 2011-01-12 11:41:42
Treść:
---------------------
Witam wszystkich :) Szkoła AUTKO jest zdecydowanie najlepszą i najbardziej profesjonalną szkołą jaką znam. Na zajęciach teoretycznych nie nudziłam się ani przez chwilę, i co najlepsze na każde następne zajęcia czekałam z niecierpliwością i z miłą chęcią na nie przychodziłam, a to zasługa Pana Leszka, który swoją wiedzę przekazywał mi w bardzo interesujący sposób. Po teorii przyszedł czas na praktykę. Mój instruktor - SEBASTIAN Kocik okazał się wspaniałym nauczycielem. Zawsze uśmiechnięty, wyrozumiały, pełen cierpliwości i spokoju. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, świetnie tłumaczy, i ogólnie nauka i jazdy z nim to czysta przyjemność. Po każdych godzinach spędzonych z Sebastianem wracałam do domu z uśmiechem na twarzy i z myślą, że coraz więcej potrafię. Po 30 godzinach aż smutno się robiło, że to już koniec. Po zdanym egzaminie na drodze czuje się pewnie i wiem, że będę dobrym kierowcą, i właśnie za to chciałam bardzo podziękować zarówno Sebastianowi jak i Panu Leszkowi. W Autku spotkałam samych miłych, radosnych i nieziemsko sympatycznych ludzi. Każdemu kto chce się nauczyć jeździć polecam właśnie tą szkołę, bo na prawdę warto tam przyjść.
Pozdrawiam :)
-----------------------strona 1 : 2 : 3 : 4 : 5 : 6 : 7 : 8 : 9 : 10 : 11 : 12 : 13 : 14 : 15 : 16 : 17 : 18 : 19 : 20 : 21 :