Jaką Szkołę Jazdy Polecacie we Wrocławiu WpF Medinova : Blog
 

Serdecznie dziękujemy za to, że we Wrocławiu Polecacie Szkołę Jazdy Autko i bardzo dziękujemy za tak pozytywne oceny.

Będziemy starać się jeszcze bardziej. Nam nie jest obojętne jak nauczysz się jeździ.

AUTKO to Twoja Szkoła jazdy

dodaj opinie o nauce jazdy AutkoDodaj swoją opinię

Wszystkie opinie o szkole jazdy Autko w naszej Księdze Gości

strona 1 : 2 : 3 : 4 : 5 : 6 : 7 : 8 : 9 : 10 : 11 : 12 : 13 : 14 : 15 : 16 : 17 : 18 : 19 : 20 : 21 :Oto jego treść:
Dodał: Mateusz
email: msroga71@gmail.com
Data: 2010-12-23 21:27:57
Treść:
---------------------
Dzisiejszego dnia zdałem egzamin za pierwszym razem, co jest dużą zasługą Pana Mirka Kucharskiego. Bardzo polecam tego instruktora pełnego profesjonalizmu i życzliwego w podejściu do ludzi. Kadra pracownicza poważnie podchodzi do kursantów. \"AUTKO\" oceniam na 6 z plusem !!! Wesołych Świąt
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Wioletta O.
Data: 2010-12-19 16:14:06
Treść:
---------------------
My, Kierowcy na co dzień musimy dokonywać samych właściwych wyborów. Zanim jednak staniemy się kierowcami, musimy wybrać „Autko” jako naszą szkołę jazdy, co początkuje cały szereg dobrych decyzji. Przez zasady ruchu drogowego pomaga przebrnąć pan Leszek. Bardzo przejrzyście i z humorem wyjaśni wszelkie niejasności oraz z chęcią odpowie na nasuwające się pytania. Za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, miłą i przyjazną atmosferę w samochodzie, słowa dodające otuchy i wiary we własne możliwości dziękuje Sebastianowi. Dziękuję także oraz doceniam poświęcenie i gotowość do jazdy o 6:30, abym mogła jeszcze poćwiczyć przed samym egzaminem ;) Sukces oczywiście osiągnięty i pozostaje tylko czekać na odebranie wymarzonego plastiku. Barrrdzo serdecznie dziękuję! Szkołę jazdy „Autko” polecam wszystkim moim znajomym.
Pozdrawiam, Wiola
-----------------------


Dodał: magdalena
Data: 2010-12-14 21:35:48
Treść:
---------------------
Polecam bardzo serdecznie OSK \"AUTKO\"! Spotkałam się tutaj z bardzo przyjazną, bezstresową atmosferą. Zaczynałam jazdy od zera, a egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem! Co najważniejsze, nie tylko zostałam świetnie przygotowana do egzaminu państwowego, ale też-przede wszystkim-po nauce w tej szkole za kierownicą czuję się pewnie i swobodnie. Bardzo bardzo dziękuję mojemu instruktorowi-p.Mirkowi!!!
Dodam jeszcze, że egzamin zdałam bez konieczności kupowania niezliczonej ilości dodatkowych godzin. Ta szkoła to gwarancja sukcesu i polecam ją każdemu:)
-----------------------


Dodał: Beata
Data: 2010-12-08 18:59:34
Treść:
---------------------
Witam:) chciała bym bardzo podziękować najlepszemu instruktorowi (mowa tu oczywiście o Panu Mirku Kucharskim:) ) za to wszystko czego mnie nauczył i oczywiście za jego cierpliwość do mnie;) dzięki jego uwagom i niezastąpionym radom zdałam egzamin przy pierwszym podejściu:D jeszcze raz bardzo dziękuję:) i polecam wszystkim Szkołę Jazdy AUTKO!!! pozdrawiam serdecznie:)
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: DOMINIKA
email: doma.doma@op.pl
Data: 2010-12-08 13:37:35
Treść:
---------------------
MEGA WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA SZKOŁY AUTKO WYKŁADY Z PANEM LESZKIEM PROWADZONE Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM I BEZ ŚCIEMY- PEŁEN PROFESJONALIZM. A JAZDY Z FANTASTYCZNYM INSTRUKTOREM PANEM MIRKIEM W MIŁEJ I BEZSTRESOWEJ ATMOSFERZE DOPROWADZIŁY MNIE DO WORDU GDZIE EGZAMINY OKAZAŁY SIE PESTKA PO TAK PROFESJONALNYM PRZYGOTOWANIU (ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM) ZA CO JESZCZE RAZ BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ PODZIĘKOWANIA TEŻ DLA PANI INSTRUKTOR AGNIESZKI Z KTÓRĄ MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ RÓWNIEŻ JEŹDZIĆ. WSZYSTKIM KTÓRZY ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD WYBOREM SZKOŁY Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM AUTKO!
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Małgosia S.
email: goska_wroc@poczta.onet.pl
Data: 2010-12-04 20:05:01
Treść:
---------------------
Witam! Chciałam serdecznie podziękować OSK Autko Wrocław, a przede wszystkim mojemu fantastycznemu instruktorowi jazdy Panu Sebastianowi za wspaniałe: przygotowanie do egzaminu, profesjonalne szkolenie, doskonałe wyczucie i świetne podejście oraz bardzo przyjemną atmosferę podczas jazdy i ogromną wyrozumiałość. Podstawa sukcesu to dobry instruktor jazdy, a ja miałam przyjemność jeździć z najlepszym!. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana SEBASTIANA i Szkołę Jazdy \"AUTKO\".
Pozdrawiam, Małgosia
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Ania
email: annarosinska1984@gmail.com
Data: 2010-12-02 09:49:15
Treść:
---------------------
Witam po zakonczeniu kursu w szkole TAK okazało sie ze moja wiedza na temat przepisów ruchu drogowgo a takze umiejetnosci jezdzenia autem sa zerowe!!Trafiłam wtedy do pana Roberta (jako jedna z pierwszych kursantek)!!!Pan Robert nauczył mnie wszystkiego a egzamin zdałam za pierwszym razem!!!!!!!!!I to jest dowod na to ze szkoła AUTKO uczy swoich kursantów w bardzo solidny sposob. Dodam jeszzce ze moja siostra po kilku nieudanych probach tez zapisała sie do pana Roberta i zdała za pierwszym razem egzamin w nowym miescie!!!!!Pozdrawiam
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Paulina
email: paula4477@interia.pl
Data: 2010-11-30 15:39:14
Treść:
---------------------
Kilka dni temu wkońcu zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii B. Dlaczego wkońcu? Bo niestety nie miałam tyle szczęścia i do szkoły Autko trafiłam po kilku porażkach w Wordzie:( Byłam zrezygnowana, a nadzieja na zdanie egzaminu dawno mnie opuściła. O szkole dowiedziałam sie od byłej kursantki, która oczywiście zdała za pierwszym razem. Tak trafiłam do genialnego Pana Roberta, który jest wspaniałym instruktorem!! Niesamowicie cierpliwy ( do takiego nerwusa jak ja:)) opanowany, a do tego z niezwykłym poczuciem humoru. A co najważniejsze Pan Robert naprawde potrafi przekazywać swoją wiedzę. Dzięki Niemu dużo sie nauczyłam, to co wcześniej wydawało mi się niewykonalne stało się poprostu łatwe:) Szok:) A oprócz tego wkońcu opanowałam nerwy, uwierzyłam w siebie i zdałam:) Dlatego PRZEOGROMNE podziękowania dla Pana Roberta.
-----------------------


Oto jego treść:
Dodał: Kasia Pawlak
email: kaszka871@gmail.com
Data: 2010-11-27 20:11:33
Treść:
---------------------
Z wielką przyjemnością dołączam także kilka zdań od siebie. Otóż, od wczoraj należę do grona szczęśliwców posiadających prawo jazdy kat. B. Ten niebywały wyczyn, w moim wydaniu (byłam wyjątkowo odporna na wiedzę), zawdzięczam mojemu instruktorowi- P. Mirkowi, który w jakiś cudowny sposób sprawił, że nauczyłam się \"jeździć ze zrozumieniem\" i w ostatecznym rozrachunku zdałam... . Dziękuję Panu za przemiłą atmosferę, wiarę w moje (początkowo) \"wątpliwej jakości\" umiejętności; możliwości ( niestety, mi jej chwilami brakowało). Tą godną podziwu determinacje, zaangażowanie i cenne rady. Wszystko to sprawiło, że coś co wydawało mi się, naprawdę kiedyś odległe, stało się możliwe. Osobno-P. Leszkowi za przekazanie z pozoru nudnej, sztywnej teorii w sposób ciekawy i zapadający w pamięć. Jeszcze raz dziękuję, był to naprawdę mile spędzony czas...no i cieszę się, że tu trafiłam :)
pozdrawiam- Kasia :)
-----------------------


Dodał: Magda
email: maggi81@o2.pl
Data: 2010-11-26 15:00:14
Treść:
---------------------
Wielkie DZIĘKUJĘ dla Pana Roberta:) za cierpliwość, wiarę w moje możliwości, nieziemskie poczucie humoru które bardzo pomagało opanować stres zwłaszcza przed egzaminem w WORDzie. Gdyby nie szkoła jazdy AUTKO i fantastyczny instruktor nie wiem czy mój 3 egzamin praktyczny (2 wcześniejsze -5 lat temu w szkole jazdy TAK) poszedł by tak gładko i bezstresowo no i oczywiście POZYTYWNIE za 1 podejściem:) Szkoda że dopiero teraz trafiłam na tak dobrą szkołę, gdzie nie tylko jeździ się po to, by wyjeździć wymagane godziny. Bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu teoretycznego również Panu Leszkowi, który świetnie w miły i przystępny sposób wszystko wyjaśnia, a najbardziej jestem wdzięczna za przydzielenie mi spokojnego i wyrozumiałego Pana Roberta;) Wszystkim którzy szukają bardzo dobrej szkoły jazdy polecam \"AUTKO\" :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Magda
-----------------------


Dodał: Tomek
Data: 2010-11-24 16:44:48
Treść:
---------------------
Świetna szkoła, znakomite przygotowanie teorii przez p. Leszka i świetnie spędzony czas w samochodzie
z p. Robertem. Obaj panowie potrafią świetnie przekazać ogrom wiedzy ;] gorąco polecam!
-----------------------


Dodał: Anna
Data: 2010-10-28 20:03:33
---------------------
Nie uważam siebie za szczęściarę, ale wydaje mi się, że trafiłam doskonale z wyborem szkoły. Wykłady jak i jazdy bardzo przyjemne i bezstresowe. Szczególne podziękowania dla Pana Roberta i Pana Leszka, którzy doskonale przygotowali mnie go egzaminu. Polecam wszystkim tym, którzy myślą o szybkim i skutecznym zdaniu Prawa Jazdy!
-----------------------


Dodał: Mariusz Krzyżanowski
Data: 2010-10-28 11:29:47
Treść:
---------------------
Właśnie wróciłem z najbardziej stresogennego miejsca we Wrocławiau - WORD. Egzamin z teorii dzięki Panu Leszkowi okazał się tak prosty że hoho - zero błędów. Egzamin praktyczny - i tu serdeczne podziękowania dla Pana Roberta, za wytrwałość, cierpliwość i poczucie humoru - zdałem za pierwszym razem. Polecam tą szkołę z czystym sumieniem. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są w sposób przystępny i co najważniejsze, bezstresowy. Jeśli zaliczycie egazmin wewnętrzny u Pana Roberta, i opanujecie stres egzaminacyjny to murowane że zdacie za pierwszym razem. Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę AUTKA
-----------------------


Jeśli ktokolwiek by miał wątpliwości czy zdoła opanować jazdę samochodem, polecam gorąco pojeździć z Panem Mirkiem Kucharskim! Jego profesjonale uwagi, rady i ogrom doświadczenia pozwolą największemu niedowiarkowi uwierzyć we własne możliwożci i błyskawicznie zdać egzamin na prawo jazdy .Kilka godzinek za kółkiem w Jego towarzystwie i jazda samochodem staje się czystą przyjemnością! Pan Mirek potrafi tak wspaniale tłumaczyć i radzić jak wykonać różne manewry, że później wykonuje się je ze 100% skutecznością i poprawnością, a o to przecież chodzi na egzaminie.To najwspanialszy instruktor pod słońcem:-)!!!Dziękuję za cierpliwość.
Agnieszka
2010-10-21 15:00:14
aganiewiadomska@o2.pl
-----------------------strona 1 : 2 : 3 : 4 : 5 : 6 : 7 : 8 : 9 : 10 : 11 : 12 : 13 : 14 : 15 : 16 : 17 : 18 : 19 : 20 : 21 :